Karabağlar Koltuk Döşeme

Geçmişten günümüze kadar mobilya sektörüne şöyle dönüp bakacak olursak firmaların kendilerini geliştirdikleri standartların üstünde bir hizmet vererek ve profesyonel personel kadrosuyla işlerini titizlikle sürdürmektedirler.

Mobilya işinin diğer bir yan dalı olan koltuk döşeme işlemlerinde elektronik sistemler kullanılarak üretim sağlamaktadırlar. Şöyle ki robot kollarıyla yapılan döşeme işlemlerinde sıfır hatayla ürün elde etmek mümkündür. Robot kollarına bilgisayar ortamında yazılan yazılım kodları sayesinde bu sektör kendini her geçen gün geliştirmekle beraber müşterileri memnun etme ve rahat, huzurlu, mutlu bir oram sağlamaları amaçlanmıştır. Koltuk döşeme isim yapmış İzmir bölgesinde Karabağlar ilçesinde yer alan Karabağlar Koltuk Döşeme işlerini büyük bir titizlikle sürdürmektedirler. Koltuk döşeme de dikkat edilecek en önemli nokta koltuğu döşemeden önce kazıma ve zımparalama işlerini büyük bir özen ve titizlikle yapılmalıdır. Eğer yapılmadığı takdirde koltuğun üzerine yapılacak döşeme işleminde hatalar mutlaka olacaktır. Onun için bir koltuğa döşeme işlemi yapılacaksa zımparalama ve kazıma işlemi sıfır hata ile yapılmalıdır. Zımparalama ve kazıma işlem bittikten sonra sağlıklı kurallar çerçevesinde sabunlu bir bezle döşeme yapılmadan kazınan ve zımparalanan yüzeyler iyice temizlenmelidir. Sonra temizleme işlerim bittikten sona vernik sürülerek koltuğun döşeme işlemine başlanması için ortada hiçbir neden kalmamış olur. Vernik kuruduktan sonra hangi dekorasyonu yapacaksınız ve hangi kumaş kullanacağınıza karar verdikten sonra koltuk döşeme işlemini bitirmiş olursunuz.

Karabağlar Koltuk Döşeme işine ileri seviye ye gelmiş ürünlerinde yüksek kalite malzemeler kullanarak işlerini büyük bir titizlikle yapmaya devam etmektedirler. Yapılan anket araştırmalarında da görüldüğü gibi Karabağlar Koltuk Döşeme iş yeri ürünlerini kullanan müşterilerden yaptığı iş göz önünde bulundurarak iyi bir iş ortaya koyarak tam not almıştır.

Sohbete başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?