Hakkımızda

Bizler İzmir Koltuk Döşeme olarak 18 yıllık tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile sizlerin ekonomisine destek olmak için buradayız.

Nasıl mı ?

Evinizde, otelinizde veya iş yerinizde yıpranan ve tamir gerektiren bütün mobilyalarınızı atarak yenisine çuval dolusu para ödeyerek almak yerine İzmir Koltuk Döşemeci sitemize gelerek ister ilk günkü halindeki dekorasyonuna sadık kalarak, ister yeni yılın yeni kumaş döşeme ve renk trendlerine uyarak yeniden hayat veriyoruz.


Konusunda uzman ve deneyimli kadromuz İzmir‘in neresinde olursa olsun eviniz veya iş yerinize ücretsiz keşif hizmetini ayağınıza getiriyor. Ekibimin ücretsiz servisi ile eski mobilyalarınızı sizden alarak yeni alınmış gibi sizlere teslim ediyor. Üstelik yenisinin yarı fiyatına. MenderesAliağaKarşıyakaBucaBornovaBalçovaPınarbaşıKonakGaziemirKemalpaşaÇiğliBayraklı, İzmir’in neresi olursa olsun İzmir Koltuk Döşemecisine bir tık kadar yakın. Sitemiz üzerinden doldurabileceğimiz küçük bir form veya bir telefon kadar sizlere yakınız.
Ayrıca İzmir Koltuk Döşemeci olarak İzmir, Manisa, Urla, Çeşme, Gümüldür, Selçuk, Kuşadası, Bodrum’daki bütün otel mobilyalarının tadilatı, restorantların mobilyalarının döşemesi, cafe ve barların iç döşemelerinin yenilenmesi bizim işimiz.
Yeni yılın trendleri ve Koltuk Döşeme modelleri için bilgi almak için bize sitemize gelebilir ve telefon aracılığı ile ulaşarak ücretsiz danışma hizmeti alabilirsiniz. Attığınız maillerinize 24 saat içerisinde iç mimar danışmanlarımızdan faydalanarak cevap veriyoruz.
En Uyumlu Mobilya ve Döşeme Renk Önerilerimiz.
 Evinizin salonunun dekorasyonunda tercih edeceğiniz açık renkli perdeler ve bununla birlikte halılar olacaksa en uyumlu halinin koyu renkte cilalanmış mobilyalar olursa odanızda renk uyumu yakalayabilirsiniz. İzmir koltuk döşeme olarak en önemli tavsiyemizdir.
 Duvar renkleri ve koltuk döşeme renklerinin aynı olduğu durumlarda göze hoş gelen durumlardır.
 Zemin döşemenin açık renkli olduğu durumlarda koyu renkli cilalanmış mobilya ve koyu renkli döşenmiş koltuklar değerlendirilebilir.
 Kahverengi ve krem tonlarının uygun kullanımı ile Halı, yer döşeme, duvar boyası ve mobilya renklerinde uyum yakalanabileceği gibi modern bir görünüm de sağlanabilmektedir. Bu renklerin kullanımında duvarlarda bulunan hacmi büyük saatler ve uzun vazolar zevkli bir tasarım ortaya koyacaktır.
 Koltuk döşemesindeki minderlerin renkleri ve lambaderlerin renklerinin aynı olması evdeki gizli uyumu ortaya çıkartır.
 Peki zıt renkler. Zıt renkler ile de uyum yakalamak çok kolaydır. Güzel bir şekilde dekore edilmiş yaşam alanınız içerisinde beyaz tonlarına yakın bir koltuğun yanında siyah veya kahve tonlarının doğru kullanıldığı aksesuarlar da size bakınca uyumsuz renklerin uyum hazzını yaşatacaktır.
 Küçük odalarda illaki saklama zorlukları olacaktır. Bazı renk tonları ile odaları daha büyük gösterebileceğiniz gibi fonksiyonu çok olan mobilyalar tercih edildiğinde hem kullanışlı hemde zevkli dekore edilmiş bir eve sahip olacağınız kesindir.
Dekorasyon Vizyonu
Yaşadığınız alanda bazı küçük değişiklikler ile bütün hayat tarzınızda değişiklik sahibi olabilirsiniz. izmir koltuk döşeme tarafından tavsiyeler küçük alanlarda döşemelerinizde sahip olacağınız güçlü ve gösterişli desenli duvar kağıtları hafif renk tonları ile koltuğunuzla oluşacak uyum evinize doygunluk katacaktır. Doğal arka planlarda az sayıda duvar süsü ve sergi rafı evinizde uyumu sağlayacaktır. Lambaderler ise her zaman modern bir görüntü kadar yaşam biriminize. Ama kullanılacak lambaderin neyin yanında olduğu ve ne kadar yüksek olduğu da bulunması kadar önemlidir. Loş bir ışıkla okuma ortamı oluşturulacak alanın yanı başında koltuk döşemesi izmirde yapılmış bir berjer yada kanepe kullanılabilir. Işığın ortalama yüksekliği yerden 1,5 metre olması da ideal ölçülerdir. Ve direk olarak içindeki ışık kaynağı göze gelmemeli ki rahatsız etmesin.
Mobilyalarınız ve eviniz artık bir sanat eseri olsun. İzmir koltuk döşeme işi yapılırken bir sanata dönüşsün ve bakmaktan zevk alın. Özellikle tercih ettiğimiz tay tüyü kumaşlar ile bunu gerçekleştirmek mümkün. Açık kahve tonlarında bir döşemeye uygun koyu ve gösterişli mat renkli duvarlar evinizde biraz tarihi, biraz gotik birazda gösterişli bir tarz yansıtır. Aynı derece de ışıklandırmayı da aynı tarzda seçerseniz ekonomik ama zengin bir görüntü sahibi olursunuz. Açık renklerin odayı aydınlatması genel tercih sebebidir. İnsanların en rahat ettiği yerler güneş ışığına en yakın yerlerdir. Ve arada gözden kaçan uyumsuz renklerde nötr etkisi yaratır. Başarılı bir ev dekorasyonu çok para harcamaktan değil sadece zevkli bakmaktan geçer.
Ofisler içerisinde de geçerli olan renkler genellikle koyudur. Mobilyalar içerisindeki koyu renkler asaleti ve kaliteyi temsil eder. Firmanızın ne iş yaptığından çok ne kadar göze hoş geldiği de müşteri tarafından önemsenen bir durumdur. Bu sebepten dolayı ofis mobilyalarınızın dekorasyonlarında dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Basit deri döşemeler siyah ve kahvenin doğru kullanımı hatta bazı noktalarda kahve tonlarının süt beyaza yakın tonları da aynı dekorasyon havasını vermektedir.
Küçük bir yaşam alanınız olduğunu var sayarak küçük evde yaşamanın verdiği hazzın yanı sıra eve sığmama gibi eksileri de söz konusudur. Küçücük güzelce renklerle bezenmiş bir döşemesi olan berjer de sizlere yaşam alanı içerisinde renk katacağı gibi yerden de kazanmış olacaksınız. Küçük evlerde dekorasyon önerileri yazımızı okurken bu konudaki vizyonumuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Gelen Mail ve telefonlar için müşterilerimize çok teşekkür ederiz. Mobilya dekorasyon alanında lider kuruluş olabilmek için sizlerin görüşleri bizim için çok önemli. Geri bildirim kalite artırmak için önemli bir unsurdur.
Döşemelik Kumaşlarda
izmir koltuk döşemeci olarak dikkat ettiğimiz hususlar nelerdir?
Hep sitemizde bahsi geçen desenlerin göz alıcılığı veya renklerinden ziyade en önemli hususlardan biri kumaşların örme metodu ve dayanıklı olmasıdır. Doğal kumaşların, suni olanların ve sentetiklerin birbirinden farklı dezavantaj ve avantajları olduğu profesyonel ekibimizce araştırılmış ve denemeler sonucu deneyimlere haiz olunmuştur.
Bir kumaşın dayanıklı olup olmadığı ve ne kadar sürede yıpranabileceği konusu kumaş üstünde olan sürtünme ile alakalıdır. Firmamız izmirde koltuk döşemelerde bu konuda çok hassas davranmaktadır. Sentetik olup olmadığı ve leke ne kadar tuttuğu bizim için çok önemli bir unsurdur. Ayrıca lekelenme halinde kumaşın yıkanabildiği veya silinmesi sonucu lekenin bertaraf olup olmadığı da bilinmesi gereken bir nüans olup dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Firma olarak genel kumaş seçimlerimiz solması pek kolay olmayan ışık dayanıklılığı yüksek ve silinebilir kumaşlardır.
Kumaş seçimindeki dayanıklılığı kumaşın sık dokunmuş olmasına bağlıdır. Çünkü temizlemesi kolaydır ve geç yanma olur. Sık dokunmuş kumaşın alev alması zordur. Yani kendilerini ve içerisindeki süngeri korurlar. Teflon özellikli kumaşlar sık dokunduğundan su tutmaz olması ve leke tutmaz olması önemli bilinmesi gereken bir durumdur. Koltuk döşemede izmirde son zamanlarda yoğun olarak kullanılan kumaş türleri anlattığımız biçimdedir.
Doğal kumaş cinsleri ise ipek, pamuklu türleridir. Ve izmir koltuk döşeme tavsiyesidir. İpek kumaş sağlıklı olarak gözümüze çarpacağı gibi zevkli döşemelerde sıkça kullanılır. Hassas bir kumaş türü olmakla beraber biraz fiyatı diğer kumaşlara göre fazladır. Ama malumunuz ki bir koltuk takımı döşemesi yenisini almaktansa ortalama en az 750 TL den daha fazla tasarruf sağlayacağı düşünülürse ki bu tasarrufun üst sınırı yoktur ipek bir döşeme bile sizlere çok hesaplı gelecektir. Pamuklu kumaşlar ise esnekliğinden doyalı ütü istemesi bir dezavantajıdır fakat ütülenmesi çok kolaydır. Düşük ısılarda yıkanması gerekmektedir. Bir kumaşın fiyatının yüksek olması ve kiloda ağır basması dayanıklı olduğu demek değildir. Sürtünme testi yapılmış olması gerekmektedir. Dayanıklılık bu şekilde anlaşılır. Bu testtten geçen bir ürün en az 15 bin değeri biçilmiş olmalıdır. 13 bin değerin altında olan kumaşlar pek kaliteli kumaşlar olmadığından izmir koltuk döşeme işi yapan firmamız tarafından pek tercih edilmez.
Genel olarak çiçekleri çok olan, geometrik desenleri çok olan çizgili ve ekose kumaşlar yeni trendlerin başında geldiğinde izmir koltuk döşeme modası bu sene çokça tay tüyü ve mat renklere hakim oldu. Mat kumaşlar uluslararası üne sahip tasarımcılar tarafından çokça kullanılmış dekorasyon dergilerinin kapaklarını dahi yoğunlukla süslemiştir. Yeni gelen yılların hangi tür dekorasyon trendlerinin moda olacağını az buçuk anlamak mümkündür. Modern çizgiler klasik mat renklerle bütünleştiğinde her daim kendini kaybetmeyen modası olan bir eve sahip olabilirsiniz. Yıllar geçse de yeni alınmış gibi duran ahşap ürünleriniz, koltuklarınız sizin ve konuklarınızın gözlerini dolduracaktır. Firma olarak en yeni trendleri takip ederek sizleri bilgilendirip iş yapmak bizim temel olgumuzdur.
Hizmetlerimiz : İzmir Koltuk Döşeme, İzmir Mobilya Cilası, İzmir Mobilya Tadilatı
Yepyeni bir kampanya daha sizlerle izmir koltuk döşeme sitemizden geldiğini söyleyen herkese fiyatlarımızda %20 indirim yapıyoruz. Evinizin dekorasyonuna renk katmak için inanılmaz bir fırsat. Birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesiyle sizlere hizmet vermek ve bu hizmeti her verdiğimizde kendimizi geliştirmekten mutluluk duyarız.

Sohbete başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?